Historei Irollen

11. května 2008 v 8:20 | Triany


Země Irollen je zemí protikladů.Je to země slunce a temnoty.


Za dob pradávných zde existovala rocnováha, avšak ta je dnes velice nestálá.Dvě strany spojené v jeden svět - světlo a temnota v neustálé bitvě o moc.Rodiny, které kdys žily všechny pospolu jsou dnes rozlíceny svou volbou - Volbou mezi dobrem a zlem.

Drak jménem Adomes v minulosti spečetil jejich volbu vytvořením hranice mezi stranami - vytvořením průchodu duší.Tak už se nikdo nemohl rozhodnout jinak.

V této době vznikli také strážci míru.Stráží blahobyt všech obyvatel a snaží se udržet tak křehkou rovnováhu.Strážci na straně zla se zodpovídají Rině de Moon, která jim velí a strážci na straně dobra zase Trinaje de Lerran.Každý strážce má svého pomocníka - přítele, zvířě, které ho chrání v nesnázích.

V Irollenu ovšem neexistuje neutrální strana.Každý strážce se musí rozhodnout mezi dobrem a zlem a poté se zodpovídá pouze a jedině své velitelce.Varuji vás ale - vaše volba je konečná a vy ji už nebudete moci změnit.Z toho důvodu se pořádně promyslete.

Pokud jste se již rozhodli, že se chcete stát Strážcem - vyplntě přihlášku a my vše řádně promyslíme a odpovíme vám zdali jste připraveni stát se strážcem.

Pomocník ti bude přidělen až tvá velitelka uzná za vhodné.Můžeš však říci jakého pomocníka by sis přál a tak urychlit naše rozhodnutí.
_______________________________


Pokud jsi strážcem pak bys měl určitě navštívit také náš web, kde budeme fungovat více než zde ne wizitce. :-) Odkaz na něj ale i na obě strany (dobro a zlo) najdeš níže.Každá strana má svůj web a je jeden společný. Doufám že jste nás pochopili :-))

http://irollen.blog.cz/

http://dobro.blog.cz/

http://zlo.blog.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama