Říjen 2008

Poděkování x)

31. října 2008 v 17:24 | Triany
ahojky všem co se ůčastnili v tajemné hallowenské bleskovce děkujů =)idplomy budou zítra nebo v neděli =) jinak už se těším na hallowen a dušičky =)) a taky mám new desingn můj pokus o desingn mno =) jinak to jmné Alysha tak se jmenuje ta rytířka na obrázku já a já vždy zůstanu Triany :) všem SBéčků co na můj blog chodí moc děkůjů =) Jsem moc ráda že sem chodíte =) tak všem přeju hezkí Hallowen a dušičky a doufám že taky zajdete na hřbitov a nebude se bát xDD já tam chodím =) ale večer sem tam nikdy nebyla =) tak zatím ahoj

Kletba k Pomstě

30. října 2008 v 10:20 | Triany |  Lektvary a Kouzla
Vyber si dobu ubyvajícího měsíce, napiš jmeno příslušne osoby na maly kousek pergamenu,umísti kotel mezi dve černe svíčky a třetí dale vzdalenou od tebe tak vznikne trojuhelník.zapal si k obrane nejake kadidlo, řekni na hlas že je vše připravene a hotove
levou rukou sypej do kotle sušene bylinky a v prave drž kouzelnou hulku s černym koncem,přitom nahlas říkej formulaci svojí myšlenky-kdy ma příslušna osoba přijitke škode,potvrd to z jakeho duvodu k ni ma prijit,a zahrn do toho i její jmeno(te osoby)
soustřed svoje myšlenky vyhradne na dotičnou osobu,zapal pentagram a nech ho padnout ho do kotlíku
fiksuj tvuj pohled pevne na dění.kruž hulkou nad kotlem a recituj mezi tím tvoji kletbu(nebo zel přaní pro dotičnou osobu), nakonec popel s bylinami rozhazej venku na větru

Ochrana proti Satanistům

30. října 2008 v 10:20 | Triany |  Lektvary a Kouzla
Pokud dojde k setkání se satanistou, tak si dej pozor - má tendenci slovně a fyzicky napadat člověka. Hlavně mu nedávej svoji sílu, nedělej co on chce. Nereaguj na jeho slovní výpady, nehádej se s ním. Pokud bude po Tobě požadovat nějakou službu, tak v klidu odmítni. Satanisti nejsou moc magicky zdatní, na vše potřebují obvykle nějaké služebníčky či démony a pro kouzla se dovolávají jiných bytostí pekla.
Pro obranu Ti postačí obyčejná imaginace kobry. Představuj si, že jsi velký had, větší než on. Syčíš zlověstně a jsi připraven ho kdykoliv uštknout. To mu obvykle nažene strach a on Ti dá pokoj. Jinak můžeš také volat na pomoc všechny Svaté, včetně Andělíčka Strážníčka. :o)

Ochrna proti upírům

30. října 2008 v 10:19 | Triany |  Upíři
Bolí Tě za krkem nebo pod lopatkou, cítíš se unavený ve společnosti určitého člověka? Tak vztyč ukazovák a prostředník do písmene V. Palec a prsteníček spoj v kruh. Malíček schovej do dlaně. Brní-li Tě ruka, máš před sebou energetického vampíra… Většinou to nevědomě dělají malé děti a důchodci - upoutáním pozornosti na sebe Ti čerpají energii. S takovým člověkem se nehádej, nereaguj na něj, nedívej se mu do očí a pokud to půjde, tak se k němu otoč bokem…

Hlásněte pls

29. října 2008 v 13:33 | Triany
ahoj SB a lidi x) postoupila sjem do páteho kola SONP a potřebuji vaše hlásky hlásněte pro mně s mou písničkou Avril Lavigne Hot prosím na http://allonnka.blog.cz/0810/pate-kolo-sonp za každý hláske jsem moc vděčná všem kdo hlásnou at mi písnou kolkátý je to hlásek plsky a mooooooc děkujů hlavně všem SB kdo kteří hlásnou ale i těm co nejsou SB =)) Triany

Konec žalu

27. října 2008 v 16:38 | Triany |  Povídky a Příběhy

Když se podívám na králoství temna vídím jen sopku z lávou,stromy bez listů,vesnici kde žíjí lidé ve strachu a pak hrad na kterým krouží temné vrány žádné světlo.. žádná radost.. nic.. sedím na zemi bez trávy a vedle mě je můj brutální meč kdyby mě přepadli rytíři světla.. Callisto má jediná přítelkině která šla do války proti rytířům světla zůstala jsem sama.. Procházím se bažinami bez strachu ale se žalem..První válka do které jsem nešla já rytířka které jde do každé války..Slyším hlas Rynn jak mi říká ´Je jedno na jaké jsi straně ale jaká jsi uvniř,jaké máš srdce jestli skažené jako ostatní rytíři temna nebo dobré´ když jsem sama je to jiné vlastně proč jsem jen služebná pána zla nic víc.Jdu lesem a vídím černého koně přiblížím se kněmu ale on na mě utočí snažím se ho skrotit bičem ale marně ale spomenu si na Rynn co říkala a jdu k němu pomalu a pohladím ho po hřívě na jednou se kůn uklidní a já na něj nasednu je jezdím jsem štastná a říkám si ´Konec žalu už nejsem sama mám mého koně´Pojmenoval jsem ho Arspel,jela jsme sním na hrad kde jsem uviděla Callisto.Ptám se jí jestli zvítězila má ns sobě rány z bitvy ´Vyhráli jsme Triany´ říká.´Do příští války jdu stebou Callisto´.´To budu ráda když půjdeš ty velitekla válek musíš jít´.´Mám své hokoně´.´Je krásný kde jsi ho našal??´.´v Bažinách temnot´ říkám a nasednu a jedu pryč do bažin tam slezu a sednu si na zem a cítím k mému koni velkou lásku.
PS:tuhle povídku jsem sama napsala

Čarodejnický med lásky

27. října 2008 v 12:26 | Triany |  Lektvary a Kouzla
Potřeby:1 hrnek světlého medu, 2 zlomené tyčinky skořice, 1 lžička celého hřebíčku, 1 kousíček zázvorového cukru ,2,5 cm kousek sušené citronové kůry, 2,5 cm kousek vanilkového lusku, 1 špetka mletého kardamonu, 2 růžové svíčky, 1 sklenici s uzávěrem
Postup: Všechny bylinky a med posilte svým magickým záměrem. Dejte bylinky do sklenice s uzávěrem, přidejte med a protřepávejte, dokud se všechny bylinky nenamočí. Uzavřete a dejte sklenici na oltář mezi dvě růžové svíčky. Rozsviťte je a nechte shořet. Med nechejte 3 týdny uležet na tmavém místě. Malé porce přidávejte do jídla a teplých nápojů k podpoře příjemných pocitů a lásky.

Assassin´s

27. října 2008 v 12:24 | Assassin
Jeruzalém
Historie:
Jádro Jeruzaléma vzniklo v eneolitu na vyvýšenině, která je dnes nazývána jako Město Davidovo. Proměna z přechodného sídliště v regulérní město se udála v 19. stol. př. n. l. Ve 14. stol. př. n. l. byl již Jeruzalém opevněným a důležitým kenaánským městem. Podle biblických zpráv bylo město přinejmenším až do 11. stol. př n. l. obýváno Jebusity a okolo roku 1000 př. n. l. Jeruzalém padl do rukou Izraelitů (pod vedením krále Davida) a následně byl ustanoven hlavním městem izraelského království. Do Jeruzaléma byla údajně přenesena Archa úmluvy, takže se Jeruzalém stal nejen správním, ale také náboženským centrem. Davidův syn Šalomoun pak podle tradice navíc v městě zbudoval Chrám, což pozici Jeruzaléma významně posílilo. Archeologický průzkum však ukázal, že v 10. století byl Jeruzalém pouhou horskou vesnicí. Během následujících staletí se však tato vesnice rozrostla ve město. Za vlády krále Chizkijáše byl Jeruzalém (tehdy již značně větší) roku 701 př. n. l. obležen asyrským vojskem. Obléhání však Jeruzalém přestál (na rozdíl od severoizraelského Samaří, které bylo 722 př. n. l. dobyto), mimo jiné díky Šiloašskému tunelu, který přiváděl vodu z pramene Gichon nacházejícího se mimo město, do nádrže Siloe uvnitř hradeb.[4] V roce 598 př. n. l. však byl Jeruzalém dobyt babylonským vojskem. Po pokusu o vzpouru proti babylonské nadvládě bylo město roku 586 př. n. l. dobyto znovu - babylonský král Nebukadnesar II. zničil jeruzalémský Chrám a velkou část obyvatelstva odvedl do zajetí.

Magie růží

26. října 2008 v 13:17 | Triany |  Tajemno
Růže je velmi dobrá na lásku (používá se do směsi na lásku) zlepšení psychiky, věštění lásky a štěstí. Používá se i při léčbě a ochraně. Pokud provádíte kouzlo lásky může se růže položit na oltář. Šípky se nosí jako náhrdelník lásky a šťávu z okvětních lístků si můžete přidat do koupele lásky. Čaj vytvořený z poupat růže který vypijete před spaním vám přivolá prorocké sny. Pokud rozházíte kolem svého domu okvětní plátky růže měli by vám zahnat všechen smutek a chumry.

Kouzlo pro nalezení toho pravého:
Napište na tři listy růže tři jména svých lásek, lístek nesoucí jméno vašeho budoucího milence zůstane nejdéle zelený.

Hallowen

25. října 2008 v 16:01 | Triany
Historie Halloweenu sahá až k dávnověkým Keltům. Tehdy se rok dělil na dvě období - období hojnosti a období zimy a hladu. V listopadu pro ně začínala doba temna, zásoby potravy se rychle tenčily a lidé v první listopadový den uctívali svého Boha Mrtvých - Anwinna. Lidé věřili, že té noci se domů vraceli duše zemřelých a vyhledávaly tak pomoc příbuzných, aby jim pomohli překročit onu hranici do Zeme Mrtvých. Lidé proto vyráběli svítilny z vydlabaných řep, aby duchům posvítili na cestu. Sami se převlékali do starých cárů a malovali si obličeje, aby se sami uchránili před zlými duchy.
Té noci se říkalo Samhain.
Ve 20. letech 20. stol. se začaly konat první oficiální městské oslavy a v dnešní době si lidé zdobí dům, vyrábějí dýňové svítilny a pečou dýňové koláče. Děti se těší, až se převlečou za strašidla všeho druhu a budou chodit od domu k domu s krátkou větičkou - trick or treat (trik nebo dobrotu). V případě, ze majitel domu řekne trik, vám strašidla musí něco předvést, např. stoj na hlavě a podobně. Dotyčný majitel domu je většinou také obdaruje sladkostmi a ovocem. I když upřímně řečeno, dnes jsou strašidla někdy velmi náročná a mnohdy vyžadují odměnu i peněžitou.

Dušičky

25. října 2008 v 15:58 | Triany
Dušičky pochází z keltské tradice, ze svátku Samhain. Samhain se slavil v den keltského nového roku, v den, kdy podle keltské víry prolíná náš svět se světem mrtvých. Dušičky jsou vzpomínkou na zesnulé, kteří ještě nejsou na tuto skutečnost připraveni a prochází fází očišťování. Keltové zapalovali ohně, aby se duše pozůstalých mohla ohřát a strávit s nimi noc. Svíčky, které dnes zapalujeme, jsou pozměněnou formou právě této tradice.

Koupel Temnot

25. října 2008 v 15:47 | Triany |  Temnota a Zlo
Miluji temno a proto jsem si udělala koupel temnot a i tak vypadala voda byla temná a to díky přípravku Cien je ve dvou varyantách temný a světlý já a využila a koupila oba dva a já písnu jak na to:Napustit vanu vodou přidej Cien a svou oblíbenou pěnu do koupele po chvíli vana s tmavne a hodně pomůže tvé pokošce :) ale pozor!! po vaně se eště jednou osprchuj a nenamáčej vlasy!! Cien je přípravek po kterém se musíš osprchovat a pak se klidně po tom potři tělovím mlékem.Cien je na obrázku dole.

Help Me

23. října 2008 v 16:17 | Triany |  Temnota a Zlo
Prosím hlasujte pro mně tady http://allonnka.blog.cz/0810/1-kolo-sonf soutěžím s filmem Pán prstenů původně jsem chtěla Resident Evil ale pak jsem místo něho dala Pána prstenů tak pls hlasujte pro Triany doufám že hlásnete za každý hlásek moooooc díky =)) lowuju vás =))

Temnota

21. října 2008 v 15:20 | Triany |  Temnota a Zlo
Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji silám temnot, aby vložili svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevře do kořán brány pekel a vyjde z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra/sestru a přítele! Dejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené! Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo! Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak touhy!

Lord of the Ring & Enya

19. října 2008 v 17:00 | Assassin
Hudba: Enya - Adiemus


Smrt posmrtný život

19. října 2008 v 10:51 | Triany |  Temnota a Zlo
životu každého z nás patří skutečnost, že kdykoliv a kdekoliv můžeme zemřít.

Assassini

19. října 2008 v 9:18 | Assassin Triany
Historie:
Jádro Jeruzaléma vzniklo v eneolitu na vyvýšenině, která je dnes nazývána jako Město Davidovo. Proměna z přechodného sídliště v regulérní město se udála v 19. stol. př. n. l. Ve 14. stol. př. n. l. byl již Jeruzalém opevněným a důležitým kenaánským městem. Podle biblických zpráv bylo město přinejmenším až do 11. stol. př n. l. obýváno Jebusity a okolo roku 1000 př. n. l. Jeruzalém padl do rukou Izraelitů (pod vedením krále Davida) a následně byl ustanoven hlavním městem izraelského království. Do Jeruzaléma byla údajně přenesena Archa úmluvy, takže se Jeruzalém stal nejen správním, ale také náboženským centrem. Davidův syn Šalomoun pak podle tradice navíc v městě zbudoval Chrám, což pozici Jeruzaléma významně posílilo. Archeologický průzkum však ukázal, že v 10. století byl Jeruzalém pouhou horskou vesnicí. Během následujících staletí se však tato vesnice rozrostla ve město. Za vlády krále Chizkijáše byl Jeruzalém (tehdy již značně větší) roku 701 př. n. l. obležen asyrským vojskem. Obléhání však Jeruzalém přestál (na rozdíl od severoizraelského Samaří, které bylo 722 př. n. l. dobyto), mimo jiné díky Šiloašskému tunelu, který přiváděl vodu z pramene Gichon nacházejícího se mimo město, do nádrže Siloe uvnitř hradeb.[4] V roce 598 př. n. l. však byl Jeruzalém dobyt babylonským vojskem. Po pokusu o vzpouru proti babylonské nadvládě bylo město roku 586 př. n. l. dobyto znovu - babylonský král Nebukadnesar II. zničil jeruzalémský Chrám a velkou část obyvatelstva odvedl do zajetí.

Gothika

19. října 2008 v 9:14 | Triany |  Gotika
Slovo "gotický" bylo nejprve používáno k identifikaci skupiny starověkých evropských kmenů. Gótové mají podle četných domněnek svůj původ na ostrově "Gottland" u Dánského pobřeží. Postupem času se kmeny početně rozrostly a zesílily natolik, že roku 410 vydrancovaly slavnou Římskou říši, a vládly Evropě po dalších 250 let, dokud se pomalu nevytratily z historie.
Je důležité vědět, odkud se slovo "goth" (česky "Gót") vzalo, ačkoliv je hned v úvodu nutno poukázat na rozdíly mezi starou gotickou kulturou, a fenoménem moderní gothické kultury (já tyto dvě odlišuji i nadále v článku takto: "gotický" - náležející ke staré gotice X "gothický - současná scéna - pozn. Ezechiel) . Staří Gótové byli kočovní lidé s pověstí krutých násilníků, kteří ovšem byli podle dochovaných zdrojů velmi zbožní (jejich víra byla postavena na uctívání pohanských božstev). Termín "gothic" tak, jak ho vnímáme dnes, je užíván k označení subkultury, založené především na osobitém stylu umění, literatury a hudby. Některé formy gotického umění se sice datují až do 12. - 15. století, nicméně například termín "gothická hudba" (která je odpovědná za největší rozmach a rozvoj současné gothické subkultury) jak je vnímán dnes, je pojmem, který se používá již téměř výhradně k označení "novodobé gothiky".
Moderní goths se od starých Gótů liší například tím, že nejsou součástí dominantní kultury, ale subkultury. Dalším rozdílem je třeba náboženství. Tam, kde měli Gótové jasně stanovený náboženský systém, nejsou moderní goths vázáni žádným určitým náboženstvím. Samozřejmě se mezi nimi najdou i pohané, ale mnohem víc goths jsou křesťany, židy, katolíky, nebo ateisty. Moderní goths mají sklony k rozmanitosti jak sociálních, tak politických názorů, což vnáší do kultury ideovou barevnost. To, co drží gotickou komunitu pohromadě je náklonnost k hrůze (děsu), touha po romantice, a uznávání "temné estetiky".

Moderní historici počítají vznik gothické subkultury do pozdních 70. let 20. století, kde se vyvinula jako odnož punkového hnutí v Anglii a USA.

Satanismus

19. října 2008 v 9:13 | Triany |  Temnota a Zlo
třetí typ satanismu vytvářejí především mladí lidé svou účastí na tvorbě nové kultury, která zavrhuje tradiční hodnoty krásy, dobra, života apod. Proti tomu se ve výtvarných a literárních dílech a především v metalové hudbě objevují témata hnusu, krve, smrti, masakrů apod. Zatímco náboženští satanisté v satana věří a antimorální satanisté nevěří, antikulturní satanisté o satanovi ani příliš neuvažují. Společenství jiných satanistů jim dává pocit síly a bezpečí. Svou oddanost "satanské věci" či spíše své skupině někdy prokazují i vandalskými činy. Tito satanisté chtějí hlavně co nejvíce šokovat a vydráždit své okolí. Často se jim to i s pomocí oděvu, účesu či typických satanských symbolů daří. Za některými snahami šokovat je třeba vidět i komerční zájem (prodej zvukových nosičů či publikací apod.).

Pomník samotného dabla

19. října 2008 v 9:13 | Triany |  Temnota a Zlo
Leží ve Španělském Madridu a nazývá se "Padlý Anděl".Pomník patří "Satanovi".Postavil ji Ricardo Bellver a dokončil ji v roce 1874.
Tato socha je sám "Satan"který byl právě svržen z nebe.Je to jediná socha na světě ,která náleží Ďáblovi.