Duben 2009

Posmrtný život

28. dubna 2009 v 18:12 | Triany
Mysl žije i po smrti
Existuje život po smrti a existuje lidská duše? Shromáždění vědců na proslulém California Institute of Technology naslouchalo lékařům nemocnice v Southamptonu, kteří přinesli přesvědčivé důkazy, že lidské vědomí pokračuje ve své činnosti i poté, kdy mozek přestal fungovat a pacient je klinicky mrtvý.
Britští lékaři referovali o studii, která vyšla letos ve vědeckém žurnálu Resuscitation. Sledovali soubor 63 pacientů, kteří byli prohlášeni klinicky za mrtvé: jejich srdce se zastavilo, přestali dýchat a mozková aktivita zanikla. Po oživení, kdy se probrali z klinické smrti, s nimi lékaři dělali rozhovory. Část pacientů měla v době, kdy mozek nevykazoval jakékoli funkce, jasné a uspořádané myšlenkové procesy. Rozumně uvažovali a vytvářeli vzpomínky na to, že komunikovali a pohybovali se mimo tělo.
Výsledky výzkumu byly tak slibné, že lékaři založili nadaci zaměřenou na to, aby zkoumala zkušenosti blízké smrti na širším vzorku. Zatím shromáždili shodné prožitky u 3 500 osob. Pacienti sdělovali pocity míru, radosti a harmonie. Pro některé se zrychlil čas, zbystřily se smysly, ztratili vědomí svého těla. Viděli jasné světlo, dostali se do jiného prostoru a hovořili se svými mrtvými příbuznými. Jeden, který se označil za pohana, referoval o setkání s mystickou bytostí.
O podobných stavech při přežití smrti existují zprávy staré i několik staletí. Zkušenosti pacientů, které shromáždil dr. Parnia, se shodovaly s těmi, které popsali před ním už lékařka Elisabeth Kübler-Rossová (O smrti a umírání) a psycholog Raymond Moody (Život po životě). Současná studie však pochází z prostředí velké renomované nemocnice a využila nejnovější technologické postupy.
Skeptici například tvrdili, že tyto prožitky vznikají následkem nedostatečného okysličení mozku při zástavě srdce. Jenže ve skutečnosti měli pacienti s prožitky vědomí po smrti větší přísun kyslíku do mozku! Parnia dodává: "Když má mozek nedostatek kyslíku, upadají lidé do naprostého zmatku, prostě odpadají, a obvykle nemají vůbec žádné vzpomínky. U našich pacientů jde o vážné poškození mozku, ale o dokonalou paměť."
Skeptici také namítali, že vzpomínky pacientů pocházejí z doby, kdy vědomí ztráceli či se jim vracelo, tj. fungovalo. "Právě naopak," oponuje Parnia. "Okamžiky, kdy je mozek momentálně traumatizován záchvatem nebo nárazem auta, tedy bezprostředně před nebo po ztrátě vědomí, si nepamatujeme. Při zástavě srdce je poškození mozku tak závažné, že se srdce zcela zastaví.
Lidé říkají: "Pamatuji si, že jsem viděl auto. Potom si vybavuji až to, jak ležím v nemocnici." Soubor 3 500 osob už něco vypovídá. Nadto při shromažďování zkušeností se smrtí lékaři zjistili, že mnoho lidí o svých zážitcích nikdy nehovořilo. Báli se, aby nevypadali jako blázni.
V souboru je zachycena i zkušenost chlapce, kterému bylo při zástavě srdce po záchvatu dva a půl roku. Rodiče kontaktovali dr. Parniu, když chlapec začal kreslit obrázky, na kterých se dívá seshora na svoje nehybné tělo. "Když umřeš, vidíš jasné světlo," sděloval i chlapec.
Všeobecně se má za to, že ve stavu totálního bezvědomí mozek nemůže produkovat plynulé myšlenkové procesy nebo utvářet trvalé vzpomínky. Jenže tomu, jak mozek - orgán těla, složený z hmotných buněk - vlastně generuje nehmotné myšlenky, stále plně nerozumíme. Dr. Parnia vyvozuje z výsledků výzkumu, že lidské vědomí může pracovat nezávisle na mozku, když používá mozkovou kůru jako mechanismus k manifestaci myšlenek - tak jako televizní přijímač překládá vlny do světla a zvuku.
"Když poškodíte mozek a mysl funguje, napovídá to, že je poškozený pouze aparát. Což znamená, že mysl nemusí být nutně vytvářena mozkem. Další výzkum v tomto směru skutečně může odhalit existenci duše."

Omlouvám se moc

28. dubna 2009 v 18:11 | Triany
Milé Sbénka
Nestíhám sem chodit a dělat školu,ůkoly,učit se a pak hrát mou hru KF a nestihnu jít na vaše blogy moc prominte :( mrzí mně to dám jsem článek a zítra to skusím naparavit prominte mooc díky za pochopení.

Třídění SBéček-Konec

26. dubna 2009 v 10:02 | Triany
ahojky jse mooc ráda že jste se zapsali jinak je mi líto žě některé z vás musím smazat ale jsem srpavedlivá mažu si tyhle SB:Tifa,Simča,Kogy a Elwins je mi líto zbytek zůstavají :)
Talismany lásky

26. dubna 2009 v 8:13 | Triany |  Lektvary a Kouzla
Potřeby: 1 velký citron nebo pomeranč, 2 lžíce mleté skořice, 2 lžíce koriandru 2 lžíce zázvoru, 1 lžíce mletého fialkového kořene, celý hřebíček, 6 růžových svíček, olej na lásku, růžový provázek
Postup: Pokud toužíte upoutat muže, použijte pomeranč. Pokud ženu citron. Vyberte ovoce co není poškozeno. Bylinky rozmělněte. Vložte je do malé mističky, smíchejte a posilte svou potřebu lásky. Držte citron(pomeranč) a představujte si sebe sam/a ve v milostném vztahu. Pod citron nebo pomeranč dejte talíř, misku, abyste odchytili odkapávající šťávu.
Hřebíčky zapíchávejte do ovoce, jeden vedle druhého, pokračujte, dokud na povrchu citronu nebo pomeranče nevytvarujete přibližný tvar srdce. Za stálé vizualizace přidávejte hřebíček, dokud jím pomeranč nebude pokrytý celý.Až je ovoce pokryto hřebíčkem vyválejte ho v bylinkách, dokud nebude úplně pokryto milostými bylinkami. Nechte ovoce v míse 1 až 2 týdny, každý den s ovocem poválejte.
Po několika týdnech ovoce vyjměte, posilte svou magickou představu a umístěte jej na oltář. 6 růžových svíček pomažte olejem lásky. Svíčky dejte do kruhu kolem ovoce. Zapalte a nechte 9 minut hořet, zatímco si sebe představujtete v milostném vztahu. Pak ovažte ovoce růžovou nití, provázkem nebo přízí a zavěste na viditelné místo a párktrát za den k němu přičichněte. Svíčky musí dohořet, ovoce vykoná svou práci.

magie svíček

22. dubna 2009 v 18:44 | Triany |  Magie Svíček
Svíčková magie je jedním z nejčastějších, nejjednodušších a nejbezpečnějších typů kouzlení, a proto vás s ním seznámím. Veškeré tyto návody však předpokládají, že již víte jak se vytváří čarodějnický kruh a máte alespoň nějaké povědomí o magické práci.

Předcházející přípravy
Přečtěte si pozorně celý soubor článků.
Rozhodněte se pro co budete kouzlit, a jaké přesně prostředky užijete.
Nakupte vše potřebné a začněte s vlastní přípravou.

Oltář
Můžete použít cokoliv s dostatečně plochým vrškem, buďte tvořiví... Jako přehoz je docela vhodná bílá, protože je nejuniverzálnější, ale při čarování za určitým účelem můžeme i přehoz oltáře přizpůsobit - opět platí- buďte kreativní! Pamatujte, že svíčková magie se většinou provádí ve stísněných prostorech, a proto výzdobu a podobně volte co nejjednodušeji a prostě, zejména svícny.
Kadidlo
Typ je přizpůsobený typu kouzla, a nebo, pokud ovšem nemáte seznam bylin a příležitostí k jejich užití, zvolte prostě vaši oblíbenou. Dobře se jako kuřidlo osvědčil sporýš, který dodává mystickou, tajemnou atmosféru, avšak stále platí - nejste omezení! nic není vytesáno do kamene - buďte tvořiví! Kuřidlo (kadidlo) znázorňuje Vzduch, protože stoupající kouř vynáší naše tužby až k Nekonečnu... Já osobně pálím starý dobrý univerzální santal.
Příprava k rituálu
Jako základ přípravy na rituál si dopřejte krásnou relaxační koupel. Přidejte hrst mořské soli k očištění od vibrací*. Zapalte pár svíček, zhasněte světlo a relaxujte. Zbavte svou mysl veteše nashromážděné v průběhu dne. Kapku si zavizualizujte - představte si jak z vás voda smývá vše zlé, nejen špínu, ale i veškeré vibrace, negativní energie a únavu... Je důležité aby mysl byla před magickou prácí očištěna a uvolněná. Není to jako kopat zákopy.
* I pokud není čas se koupat, trošku se osprchujte a při mytí použijte i trošku soli rozetřené po těle a pak spláchnuté, čistí to auru a je to vhodné před jakýmkoliv rituálem.

Typy svíček

Jakýkoliv druh a typ svíčky může být pro magii použit, pokud byl řádně očištěn a posvěcen k čarodějnému použití. Ačkoliv svíce z včelího vosku jsou drahé (a barvené se těžko shánějí), jsou vhodnější než svíčky klasické, protože jsou přírodního původu. a jako u každého nástroje platí, že přírodní nebo dokonce vlastnoručně vyrobené svíčky mají větší moc než běžné koupené.


Očištění a vysvěcení

Toto je velmi důležitý krok a neměl by být vypuštěn. Očištění zbaví svíčku všech negativních vibrací, které získala během své dlouhé cesty od hroudy vosku až na váš oltář. Stejně jako cokoliv jiného ve vašem kruhu i svíčky musí být co nejvíce očištěny od psychických vibrací. Ponořte svíčku do mořské soli, a požádejte Pána a Paní aby ji požehnali. Dala by se sehnat fráze, ale lepší je když vychází přímo z vašeho srdce.

Pomazání svíček

Toto je stejně důležitý krok jako každý jiný, a je již přímou součástí samotného rituálu. Použijte takový olej jako uznáte za vhodné, a nebo jej přizpůsobte cíli kouzla. doporučovaný je například lotosový vonný olejíček, ale nic vás nezavazuje ani není kázáno... Důležitý je směr potírání svíce. Aby jste něco přivolali, chcete-li něco získat, namažte svíci směrem od vrcholu ke středu a potom od spodku ke středu. Pro zapuzení čehokoliv natírejte olej od středu svíčky směrem k oběma jejím koncům. nikdy nemažte svíčku tam a zpět, neboť to oslabuje záměr. Sklepněte zbytek oleje na místo svého třetího oka a hrudní kost. A pak řekněte toto:
"Očišťuji tuto svíci ve jménu Pána a Paní. Nechť hoří se silou a posláním světla."
Pak uveďte svůj záměr či účel svíce.

Rytí

Pokud ryjete do svíce rýhy použijte athame (pokud je těžké, půjde to hůř, tak se hlavně nepořežte…) Směry pro použití jsou shodné s potíráním. Rýhy musí být co nejvíce rovnoběžné a nesmí se křížit. tato část je zcela nepovinná a je používána spíše zřídka.
Lze také do svíce vyrýt runovou symboliku vašeho přání, podle nějaké knížky o runách, také vaše magické jméno, nebo třeba i obrázek (symbol) toho, po čem toužíte. Fantasii se meze nekladou.
Vlastní kouzlo
Poté, když bylo vyřčeno přání, svíci zapálíme. Pak je zase více variant. Můžeme se modlit a rozjímat dokud svíce nedohoří, dobré je veršovat či dokonce zhudebnit své přání a zpívat jej nebo recitovat, na počátku lze k posílení kruhu třeba zpívat Runu čarodějů. Je možné třeba i tančit. Až uznáte za vhodné, svíci zhasněte (dobré je i nechat ji dohořet, můžete-li tak dlouho čekat a není-li to ohromná, několik hodin hořící svíce…) a to ne sfouknutím, ale típnutím mezi prsty nebo rychlým přiklopením. Sfouknutí podle starých tradic zneucťuje živel ohně a narušuje auru kouzla.
Když kouzlo dokončíme, vhodíme odpad (vosk…) nejlépe do tekoucí vody nebo moře. Lze je i zakopat.

Třídění SBéček

19. dubna 2009 v 16:29 | Triany

ahojky
Takže je tu třídění SB z důvodu žě některá SBénka sem nechodí platí od dneška do středy :
Jmnéno:
Blog:

a ty co se nazapíšou mažu..

Amazonky

19. dubna 2009 v 11:24 | Triany |  Magická svoření
Sídlily pravděpodobně na severním pobřeží Malé Asie nebo ještě východněji ke Kavkazu. Uvádí se také oblast Krymu.
Byly národem, kterému vládly ženy. Cvičily se v boji, sloužily ve vojsku. V té době zůstávaly pannami, teprve po skončení vojenské služby se vdávaly a rodily děti. Veřejná moc však zůstávala v jejich rukou. Naopak muži vedli domácí život s povinnostmi, jaké zastávaly jinde vdané ženy.
Jméno Amazonek je vykládáno od slova "amazoi", to je bezprsé, protože kvůli boji si prý v mládí odstraňovaly jeden nebo oba prsy, aby nepřekážely.
Styky Řeků s Amazonkami byly téměř bez výjimky válečné. Tak proti jejich královně Hippolytě vedl válečnou výpravu velký hrdina Héraklés. Doprovázel ho athénský král Théseus a přivedl si zajatou vůdkyni Amazonek Antiopu, se kterou se oženil. Když ji přišly jeji družky osvobodit, zamilovaná Antiopa s manželem bránila Athény a v boji zahynula. Proti Amazonkám táhl také hrdina Bellerofontés. Poslední známý válečný stav zažily Amazonky se svou královnou Penthesileiou, kdy přišly na pomoc obléhané Tróji. Královna zahynula v souboji s achajským hrdinou Achileem. Amazonky dostaly zpět Penthesileino mrtvé tělo, avšak přísahou se musely zavázat, že již nikdy proti Řekům nezvednou zbraně.

zrdoj:www.wikipedia.cz

Křištál

18. dubna 2009 v 10:23 | Triany |  Magie
Používá se jako magické nářadí k vývoji jasnovidnosti, k obraně proti zlým duchům, přinášejícím nemoci. Paracelsus používal tento nerost při léčbě kamínků, k upevňování tkáně a páteře. Používá se také při chronických zánětech a špatné rekonvalescenci, mírní i nesouladné následky hojného používání antibiotik. Odstraňuje nánosy v cévách a tím je činí pružnými. Mírní vysoký tlak, sklon k mrtvici. Jeho pomocu můžeme využít i při polypech, problémech s kůží, kostmi, nehty. Posiluje logické myšlení, ostří smysly

Odpovědi na milostné otázky

14. dubna 2009 v 15:36 | Triany |  Věštění


Potřebuješ:propisovačku a kousek papíru
Postup:zavři oči,mysli na něj a poslepu nakresli srdce.Jaké je?
SRDCE SKORO IDEÁLNÍ-je to správný kluk,se kterým můžeš prožít spoustu krásných a zajímavých chvil
SRDCE ZE DVOU POLOVIN-navzdory velkému okouzlení tvůj vyvolený bohužel hodně ztrácí.Žije totiž v naprosto jiném světě než ty.Vůbec se k sobě nehodíte
SRDCE DOLE OTEVŘENÉ-tenhle kluk bude dokonalým přítelem.když se vyzbrojíš trpěliivostí,najdeš v něm výbborného společníka,možná i romantického prince
SRDCE NESYMETRICKÉ-jedna polovina je větší než ta druhá?tak to bys v této známosti neměla pokračovat.své záležitosti bude pravděpodobně pokládat za důležitější než ty tvoje.a ve stínu není nikdo rád!

zrdoj:www.darkprincess.blog.cz

Černá magie obecně

11. dubna 2009 v 10:20 | Triany |  Temnota a Zlo
Černá magie termín je patrně odvozen z perského slova, které znamená moc nebo velikost podobně v latině magnus znamená velký, v řečtině megas je mocný, v sanskrtu maha znamená moc. Jejím základem, jak si mnozí myslí, není ubližování, zaklínání, proklínání a očarovávání, ale čistě a pouze využívání energie získané jejím užitím, pro své potřeby. V bílé magii je jaký koli magický úkon použit pro změnu či získání energie třetí straně, bez nároku na získání jakékoli energie pro sebe. V černé magii je tomu právě naopak. Pojem jako "zlá, negativní, špatná jsou tedy zavádějící termíny a to jen proto, že v této magii, je prioritou získat co nejvíce energie pro sebe, ale neznamená to, že tuto energii nelze předat někomu jinému.
Příklad: K černé magii nepostradatelně patří rituály, invokace, "kouzlení". Jedním z nejlepších příkladů černé magie bych z trochou nadsázky poukázal na tak zvanou knihu jménem: Kniha Abramelinova která má základ v Kabale a ukazuje právě, jak získat svého osobního anděla ku prospěchu svému, který nás učí jak ovládnout démony a jak správně zacházet s kabalistyckými čtverci. Při čemž v celé knize je stále dokola doporučováno, že zájmem není škodit, pouze získat pro sebe. Přesto se dá kniha řadit do černé magie.
Zákony: V černé magii, ač se to nezdá platí také zákony. Jedním a tím nejdůležitějším který by měl každý mít na paměti je zákon "akce a reakce". Nikdo by se neměl divit, že pokud vyvolá nějakou energii, bude mu tato energie vrácena a v dostatečné míře posílena, ať již bude záporná nebo kladná.
Praktikování: Pokud již někdo chce začít praktikovat černou magii, měl by si uvědomit, že tato magie není nic neškodného. Každý kdo chce začít praktikovat, by si měl uvědomit několik faktů:
 • Měl by být vyrovnaný sám se sebou. (Být vnitřně silný)
 • Být k sobě upřimný a nepouštět se do magických operací, které jsou nad jeho rámec možností.
 • Uvědomit si že cokoli udělám, vrátí se mě posíleno.
 • Být si vědom toho, že černá magie nemá hranice a je velmi těžké rozeznat hranice přechodu pozitiva a negativa.
Církev vs Magie: Pohled církve (a to nejen katolické) byl je a bude vždy varující. Dle jejího učení člověk nemá nahlížet věci,které mu nepřísluší - věštění a podobně. K ovlivnění počasí má dojít skrze přání-modlitbu. Co je nad to, je ze Zlého. Nejde o to škodit nebo neškodit v tom rozdíl v černotě a bílosti magie není. Dokonce pojem bílá je zavádějící,jako by byla méně nebezpečná. Ona má jen menší sílu,proto může ovlińovat jen trochu. Silná osobnost může oddolat desktrukci- tlakům,které na ní začnou vždy působit až do své smrti-síly totiž vždy vyžadují něco za něco. Je to tvrdý obchod. Na druhou stranu se uznává, že za určitou cenu dostanou lidé počem v dané chvíli touží. Rozhodnutí je na každém. Upřímně horoskopy v časopisech jsou pro zasmání, ale někdy se kolem určitých lidí dějí věci a ono se na konec příjde na to,že si jenom zkoušeli kdysi zaříkávání. Exorcisté pak mají hodně co dělat,aby činy z nerozumu napravili. Zároveń ne vše tajemné souvisí s magií a rituály a rozlyšování je v této věci asi úkol nejtěžší.

zrdoj:darkprincess.blog.cz

Vypočítej si své štěstí

9. dubna 2009 v 14:49 | Triany |  Věštění
Měsíční věštba nám udává nejlepší měsíc v roce. Ten zjistíme tak, že napíšeme měsíc narození, potom 3x každý třetí měsíc po něm následující. Sečteme počty dní všech čtyř měsíců a vydělíme 12. Zbytek udává, který měsíc po našem narození je nejpříznivější.
Příklad:
Měsíc narození je leden, třetí po něm je duben, dále červenec a říjen. Počty dní: 31 + 30 + 31 + 31 = 123 vydělíme 12. Výsledek je deset a zbudou tři. Nejvýhodnější měsíc pro vás je tedy třetí měsíc od narození, duben.
Roční věštba nám prozradí, který rok v nejbližším desetiletí je pro nás nejšťastnější. Ke stáří osoby se připočte 20, vydělí deseti, zbytek pak určí, který rok od současného je nejlepší. Není-li zbytek, je to rok, který právě běží.
Příklad:
Stáří 21 let: 21 + 20 = 41 děleno 10 = 4, zbyte 1. Největší úspěchy tedy bude dotyčná osoba mít v příštím roce.

Kniha satanova

9. dubna 2009 v 14:47 | Triany |  Kniha Satanova
První kniha Satanské Bible není ani tak pokusem o rouhání,jako spíše vyhlášením něčeho, co můžeme označit jako projev ďábelského rozhořčení. Ďábel byl vytrvale a bez zábran napadán muži oddanými Bohu. Na rozdíl od mluvčích Pána spravedlivých neměl Kníže temnot nikdy možnost, ani v literatuře, vyjádřit svůj názor. Ti, kdo v minulých dobách hřímali z kazatelen, mohli vymezit dobro a zlo, jak se jim zlíbilo, a s potěšením zatratili - verbálně a občas i fyzicky - každého, kdo nesouhlasil s jejich výmysly. Jejich řečičky o křesťanské lásce vztažené na Jeho Pekelné Veličenstvo se stávají prázdnou přetvářkou, a vzhledem ke zřejmé skutečnosti, že bez satanského nepřítele by se jejich náboženství zhroutila, jsou navíc nespravedlivé. Je smutné, že alegorické postavě, která má největší podíl na úspěchu spirituálních náboženství, je prokazováno tak málo křesťanské lásky a že je systematicky tupena - těmi, kdo s falešným nadšením kážou o pravidlech fair play! Za celá staletí, kdy se snažili Ďábla ukřičet, nikdy nezařval na ty, kdo ho očerňují. Vždy zůstal gentlemanem, zatímco ti, které podporuje, běsní a pateticky pokřikují. Ukázal se jako vzor hodný následování. Nyní má ale pocit, že nadešel čas důrazně se ozvat. Usoudil, že konečně nastala doba, aby dostal, co mu náleží. Nudné knihy plné pokryteckých zásad už dávno nikdo nepotřebuje. K tomu, abychom se znovu naučili Zákonu džungle, postačí stručný, bezohledný, jízlivý výpad. Každý verš je inferno. Každé slovo ohnivý jazyk. Plameny Pekel šlehají s nelítostnou prudkostí ... a očišťují! Čtěte a poznejte Zákon

Věštění z lístků růže

8. dubna 2009 v 12:51 | Triany |  Věštění
Jste určeni jeden pro druhého?
Toto věštění se provádí večer při úplňku.Polož dva okvětní lístky růží do misky naplnění vodou tak a přes noc ji postav na okenní parapet tak,aby se v ní odrážel měsíční svit.Jeden lístek je tvůj,druhý patří tvému miláškovi.Pokud budou lístky plavat poslečně až do rána,zamiluje se do tebe.
ALE POZOR:Napomáhání sammozřejmě neplatí

Křištálová koule

8. dubna 2009 v 12:49 | Triany |  Věštění
Křišťálová koule by neměla být poškrábána nebo poškozena. Křišťálovou kouli byste měli používat pouze vy sami a nikdo jiný. Umyjte ji v octu a vodě, vyleštěte sametem nebo jelenicí a pokud ji nepoužíváte měla by být zabalená. Měla by být chráněna před přímým slunečním světlem, jinak by prý došlo k porušení vnímavosti křišťálu. Měsíční světlo je však naopak příznivé.
Postup:Posaďte se do místnosti osvětlené jen mírným světlem jen na to, abyste ho měli dostatek na čtení. V místnosti kromě vás by nemělo být více osob než dvě, musí sedět tiše a a nejméně na délku ruky. Kouli vemte do rukou nebo ji umístěte na podstavec. Koncentraci pomůže černá látka umístěná pod koulí.
Seďte tiše, soustřeďte svou mysl a upřeně hleďte do koule. Koule by se nejprve měla zalít mléčným odstínem, který pak bude přecházet jednotlivými barvami až zčerná. Černota jako by odhalí obraz. Možná budete vidět symboly, tvary, oblaka, které musíte interpretovat. Možná, že také uvidíte pohyblivé obrázky jdoucí za sebou, jako byste sledovali film - v tom případě budete říkat co vidíte.
Nenechte se odradit tím, že nejdřív v kouli neuvidíte třeba vůbec nic. Je potřeba dostatek praxe a hlavně vytrvalosti.
Během doby si vytvoříte svůj vlastní rituál. Možná vám pomůže určitá forma meditace, která vám zkoncentuje mysl, než začnete s vllastním věštěním.
Mraky v kouli
Bílé mraky - štěstí
Černé mraky - smůla
Fialové, zelené, modré mraky - radost, veselí
Červené, oranžové, žluté - nebezečí, problémy, těžkosti
Mraky vycházející - kladná odpověď
Mraky zapadající - klesající - negativní odpověď
Mraky plynoucí směrem do prava - duchové jsou přítomni
Mraky, které plynou doleva - duchové odlétli - zmizeli
Události, které se v kouli objevují
Pokud, k jejich zjevení dojde v přední části koule - jde o událost týkající se součastnosti nebo blízské budoucnosti
Pokud, se událost zjeví v zadní části koule - jde o událost, které se vztahují k vzdálené budoucnosti nebo daleké minulosti.
Pokud se objeví od vás vlevo - události jsou skutečné
Pokud se objeví po pravici - události jsou symbolické.
Symboly v kouli
Brouk - dlouhý život
Had - zdraví, vědomosti, pokušení
Hvězda - úspěch
Koruna - slává, odpovědnost
Kotva - bezpečí, naděje
Lebka - smrt, moudrost
Leknín - kreativita
Maják - před vámi nebezpečí, ale máte naději
Maska - zrada, podvod, tragédie
Meč - hádka
Oko - šťastný osud, rozvaha, ale i může to být symbol zla
Ovoce - děti
Pták - zpráva
Srdce probodené dýkou - utrpení
Váhy - spravedlnost
Zeměkoule - cestování
Žába - plodnost, úrodnost, něco prospěšného

Hodina narození

8. dubna 2009 v 12:48 | Triany |  Věštění
00:00-02:00Neznáš hranice
Rád(a) zkoušíš všechno,co je nové.Zajímá tě,kde jsou hranice,za které už nemůžeš jít.Baví tě pozorovat reakce lidí v tvém okolí.Právě proto jsi vždycky středem pozornosti všude,kam vejdeš.A to tě fakt moc těší!
02:00-04:00-Obletovaný(á) a hýčkaný(á)
Lidi,jako jsi ty,si užívají života plnými doušky.Při pomyšlení na den strávený nakupováním,na super párty nebo bouřlivý víkend se ti rozbuší srdce.Pokud jde o lásku,toužíš aby tě tvůj protějšek neustále hýčkal a obletoval.Jsi prostě takový jejich drahokam!
04:00-06:00 Nejlepší kamarád(ka)
Přesně víš co chceš a navíc ti nevadí říct to druhým narovinu a otevřeně.Své přátelé máš rád takové,jací doopravdy jsou,protože se nerad(a) přetvařuješ.TO samé očekáváš i od nich.A to z tebe dělá tu nejlepší kamarádku(da) pod sluncem!
06:00-08:00 Spoléháš se na srdce
Jsi velmi citlivý(á) a většinou se řídíš svým srdcem.Dokážeš se lidem podívt do duše a poznat,jací jsou a jak se k tobě budou chovat.Právě tenhle ,,radar" tě ochrání před špatným výběrem svého protějšku.Díky svému instinktu poznáš,kdo se k tobě hodí a kdo ne.
08:00-10:00-Sebejistý(á) a upřímný(á)
Sladká,jemná,společenská-tahle tři slova jasně vystihují,jací jsou lidé narození v tuhl edobu.Jednáš na rovinu a díky tomu máš dost přátel.Tím,že se k lidem chováš hezky od samého začátku,si poměrně rychle získáš jejich důvěru.
10:00-12:00 Máš svůj cíl
Tito lidé nenechávají nic náhodě.Jsou cílevědomí a jdou si tvrdě za svým nejen v životě,ale i v lásce.Vědí zkrátka,jak na to.Jsou rození mistři ve flirtování a nikdo jim neodolá.Vážně,klobouk dolů!
12:00-14:00 Obyčejný
Někdy to umíš pořádně rozjet a proměnit se v ,,kočičku",které si všimne každý.Jsi rád(a) středem pozornosti,ale jen výjimečně.Ve skutečnosti jsi obyčejný(á) a sníš o velké a romant.lásce.Nikdy bys nedokázal(a) zradit své přátele.
14:00-16:00 Neřízená střela
S tvými láskami je to jako s jízdou na horské dráze.Jednou jsi nahoře,jindy dole.Právě takovéto vzrůšo ale potřebuješ ke svému životu,přestože jsi občas úplně na dně.A pak,přelétavost z tebe dělá,,neřízenou střelu",a přesně tohle se na tobě líbí tvým kámošům.
16:00-18:00 Stále zamilovaný(á)
Láska je pro tebe ten nejkrásnější cit na světě.Žít bys bez něj nedokázal být ani minutu.Jsi neustále zamilovaný(á) do lidí a věcí kolem a mnozí ti to závidí.Ráda děláš lidem radost a svým krásným úsměvem dostaneš každého.
18:00-20:00 Chytrá horákyně
Jakmile někdo potřebuje pomoc,jsi tím pravým člověkem,na kterého se může spolehnout.Víš si rady s každým problémem a pokud tu jsi,vždycky pomůžeš.Nikdy se ale nepovyšuješ nad ostatní a proto nezneužívají tvé ochoty.Pro své okolí jsi velkou oporou.
20:00-22:00 Nevypočitatelný mix
Jsi nevypočitatelný mix,ve kterém se málokdo vyzná.Jsi nepředvídatelný(á) a právě proto tě lidi milují.DOkážeš si omotat kolem prstu skoro každého.
22:00-24:00 ODmítáš kompromisy
Sbalit tě není jednoduché.Každý,kdo se o tebe pokusí,musí být trpělivý a vytrvalý.Víš,co přesně by měl tvůj miláček mít,a nehodláš dělat žádné kompromisy.Hledání toho pravého(pravé) může sice chvíli trvat,ale věř,že to stojí za to!
zrdoj:darkprincess.blog.cz

Házení dvou kostek

8. dubna 2009 v 12:46 | Triany |  Věštění
Tato metoda je poměrně jednoduchá
Připravte si dvě hrací kostky a udělejte si libovolný kruh, do kterého budete vhazovat hrací kostky. Soustřeďte se pečlivě a v klidu na otázku. Pak hoďte kostky směrem do kruhu. Sečtěte všechny body na kostkách uvnitř kruhu
Váše odpověď (součet):
 1. ano
 2. ne
 3. buď opatrný
 4. buď moudrý a přemýšlej
 5. úspěch
 6. samozřejmě
 7. doufej
 8. buď trpělivý
 9. nech vše volně probíhat
 10. pochybování
 11. nesmysl
 12. šance

Věštění z ruky

8. dubna 2009 v 12:45 | Triany |  Věštění
Dlaň versus prsty
Pokud po porovnání dlaně a prstů jsou delší prsty než dlaň, patří člověku, který se vždy soustředí na detaily. Větší dlaň patří temperamentním a impulzivním lidem. Stejně dlouhé prsty i ruka, patří člověku, který si vždy stojí za svým a neustoupí. Ten v životě dosáhne úspěchu.


Palec

Stojí stranou od ostatních prtsů a proto je jeho posazení důležité. Správně by měl být proti ukazováčku v úhlu 45° - 90°. Větší úhel svědčí o vnímavosti, samostatnosti a schopnostech být vůdcem. Ale pozor, dotyčný je zvyklý spoléhat na náhodu. Čím menší úhel, tím je člověk malichernější a větší sobec. Před lidmi s příliš velkým palcem se varuj, protože mají sklon k ovládání ostatních, tvrdohlavosti a mohou být i hrubí. Všeobecně jsou lidé s delšími prsty rozumnější a přemýšlejí o tom, co udělají.


Dlaň

K hádání se nejvíce hodí levá ruka, protože je blíž k srdci. Na dlani je čar mnoho, ale tyto 4 jsou nejdůležitější: čára života, hlavy, srdce a osudu. Čáry by měli mít barvu jako zbytek dlaně Tmavé a hluboké čáry jsou příznačné pro lidi agresivní a silné, naopak čáry světlé jsou příznačné pro lidi slabé, kterým chybí síla.


Čára života

Správná čára života má začínat mezi prostředníčkem a ukazováčkem a stáčet se dolů k zápěstí. Měla by vypovídat o vitalitě a životním postoji. Každého samozřejmě ze všeho nejvíce zajímá, jak dlouho bude žít. Neplatí, že krátká znamená krátký život a dlouhá naopak. Obecně se bere střed čáry života jako 35 rok a každý milimetr navíc znamená další rok. Pokud je ze všech čar nejvýraznější, pak patří člověku fyzicky zdatnému. Jakékoliv přerušení nebo nedokonalosti jsou předsevzetí potíží.

Čára s mezerou - dosavadní život není úplně v pořádku a bude tu snaha začít někde jinde úplně od začátku.
Dvě čáry vedle sebe - je tu na ocharnu čáry života - jednoduše život jistí.
Čáry začínající u čáry hlavy - mlčenlivost a nejistota. Někdo, kdo byl od dětství utlačován silnou osobností - možná rodiči, a nedokáže se sám prosadit.
Neprohnutá rovná čára - nezájem o okolí a nedostatek sebedůvěry.


Čára hlavy

Ideální čára začíná u čáry života a prochází v oblouku celou dlaní až k malíčku. Všeobecně by se z ní mělo poznat, jaké kdo schopnosti a inteligenci. Silná čára patří lidem schopným překonávat překážky, naopak slabou mají ti, kteří nemají pevnou vůli a jen čekají na to, jak to s nimi dopadne.

Nepravidelná čára - kdo ji má, by se měl připravit na to, že prosadit svou osobnost mu dá dost práce.
Krátká čára - dobrá paměť, praktické vlohy, ale chybí fantazie.
Rovná dlouhá čára - značí pevnou vůli - kdo ji má, je ochoten se pro dosažení svých cílů vzdát čehokoli - platí to i o lidech blízkých.
Prohnutá čára - příliš zájmů. které sebou přinášejí možné problémy s koncentrací.
Čára připomínající řetěz - chybí schopnost logicky myslet.
Čára začínající vniř čáry života - patří uzavřenému jedinci, který si nevěří a neumí svobodně jednat. Je zalezlý ve své ulitě a odmítá z ní ven.


Čára srdce

Ideální čára začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se dolů pod malíček. V této podobě petří člověku vyrovnanému a srdečnému, na kterého je spolehnutí. Vypovídá o zdraví a neměla by být jinak přerušovaná, protože jakékoliv nepravidelnosti jsou předsevzetí zdravotních problémů. Pokud čáry života, srdce a hlavy začínají v jednom místě, hrozí ti zlá událost, ze které se těžko vpamatovává.

Hluboká a zakřivená - smyslný a mírně sobecký člověk, který je zahleděn do sebe a neočekávej od něj vyznání lásky.
Čára blízko u čáry hlavy - svědčí o konfliktu mozku a citů. Převahu nabude čára výraznější.
Dlouhá čára - romantik toužící jen po troše přízně a idealizuje si každou situaci.
Krátká a neprohnutá čára - k ostatním chladný člověk, který prosazuje jen sám sebe. Jednoduše kariérista a sobec.
Čára jako řetěz - klasický sukničkář, nevěrník a koketa. Pozor na ně, mohou ti hodně ublížit!
Čára na konci rozdvojená - značí kamarádskou povahu a inteligenci.
Čára otočená vzhůru - značí dominanci v sexu.
Čára začínající pod ukazováčkem - romantik, který má vždy nasazené "růžové brýle".


Čára osudu

Nemusí být u každého a pokud ano, tak vede od prostředníčku k zápěstí. Měla by ovlivňovat ctižádost. I když ji máš, nestačí jen čekat na řízení osudu, je potřeba věřit ve vlastní schopnosti. Sama přítomnost čáry je dokladem toho, že je člověk schopen převzít zodpovědnost. Kdo ji nemá, špatně se přizpůsobuje a nedokáže se soustředit. Silná linie patří vždy lidem, kteří mají kontrolu nad svým životem a těm, kteří si nenechají líbit žádnou nadvládu. Čím je čára výš, tím bude déle trvat než se člověk osamostatní a začne být sám sebou.

Čára začínající na čáře života - všechno co dělá, podřizuje přáním svých blízkých.
Čára končící na čáře hlavy - vlastní hloupost a špatný odhad situace stojí za možné nezdary.
Rozdělený začátek čáry - zodpovědný člověk, který chce sám něco dokázat, ale neobětuje tomu rodinu a přátele.
Čára začínající na čáře srdce - v průběhu času se jen zábava ve volném čase může stát hlavní náplní života.
Pravý úhel mezi čarou osudu a života - chrání život před každým nebezpečím.
Zakončení na čáře hlavy - pracovní úspěch překazí vlastní špatný odhad.


Druhy ruky:

Čtvercová ruka - člověk se čtvercovou rukou je sebevědomý a praktický. Ví, kde je ve společnosti jeho místo a váží si autorit. Má vrozený smysl pro zodpovědnost a umí si poradit skoro v každé situaci. je předurčen k tomu, vést ostatní.

Kónická ruka (zakulacená) - mají ji především společenští lidé, kteří jsou ozdobou každé party. Dokáží ostatní pobavit a mají rádi pěkné věci. Obyčejně uvedou věci do pohybu, ale nevydrží u ničeho dlouho. Jsou nestálí nejen v práci, ale i v lásce!

Dno šálku

8. dubna 2009 v 12:42 | Triany |  Věštění

Dno šálku

Nejprve se podívejte na dno šálku s tím, že ouško držíte v levé ruce. V této části se zjeví zdraví, kondice a energie. Je-li dno plné kávové sedliny /bez bílých průsvitných skulinek/, je Vaše zdraví v pořádku. Nezáleží na vrstvě, spíše na zabarvení. Prosvítají-li tzv. bílé skulinky, drobné a nepatrné, tu a tam, jste psychicky labilní. Zkrátka ze všeho děláte vědu. Je třeba optimistického náhledu na svět, nezabývat se prkotinami, problémy řešit, neodkládat je, radovat se z drobností - pozitivně myslet.
Šálek stále držíte v levé ruce a na dno promítněte vlastní tělo....hlava je znázorněna "nahoře" na dně. Pokud je dno celistvé bez bílých skvrn, tak jste po stránce fyzické v pořádku. Jsou-li větší bílá místa na dně šálku, promítněte si do nich své tělo, jednotlivé orgány a snažte se na největší bílé místo zaměřit. Tam někde může být skrytý Váš neduh, zdravotní problém.
Je-li to v oblasti hlavy - dopřejte si odpočinek relaxujte. Stačí pouhá hodina, nebo jděte dřív spát. Rovněž zaženete dotěrné chmurné myšlenky procházkou na čerstvém vzduchu, nejlépe v parku, v lese. Hlavně choďte volně, vzpřímeně, s rukama podél těla. Neobávejte se je trochu rozhýbat do rytmu kroků.
Krk, ramena, záda, paže, plíce představují unavenou páteř. Je dobré tedy cvičit, plavat....Může to být i předzvěst nachlazení a zvýšené teploty.
V oblasti srdce se většinou jedná o nenaplnění touhy. Stále Vám "cosi" chybí. Snažte se být více usměvaví, vstřícnější, komunikativnější a stane se zázrak.
V oblasti zažívání a jiných důležitých břišních orgánů je třeba se zamyslet nad svým stravováním. Je třeba mít dostatek tekutin, vitamínů...
Kyčle, nohy, chodidla....pokud se objeví větší bílá skvrna....byla by dobrá masáž a více pohybu. Pozor také na úrazy....zlomeniny.

Vykládání karet

8. dubna 2009 v 12:42 | Triany |  Věštění

Vykládání z karet

Nejdříve si určíme kartu, která představuje osobu, jež si nechává vyložit. To bude například srdcová sedma pro slušnou mladou dívku, srdcový spodek pro řádného svobodného muže, zelený spodek pro zkaženého mladíka, křížový spodek pro špicla, srdcový král pro ženatého muže, srdcová dáma(filek) pro vdanou paní, zelený král pro vdovce, zelená dáma pro vdovu, křížová sedma pro muže vedoucího nemravný život, křížová dáma pro rozvedenou ženu, a podobně jak je zřejmé z textu o významu karet.
Nenalézá-li se karta, která dotyčnou osobu představuje mezi vyloženými kartami, pravděpodobně osud zamlčuje odpověď. V tom případě můžeme podruhé nebo i potřetí karty zamíchat a znovu vyložit. Jestliže se ani na třetí pokus ona karta neobjeví, je třeba se nad sebou zamyslet a za své hříchy činit pokání, a až za sedm dní můžeme znovu zkusit vykládat.
Nedostane-li osoba jež si nechává vyložit odpověď na svou otázku, může ještě dvakrát návštěvu opakovat. Nedostane-li však odpověď ani na třetí pokus, odpírá osud dát odpověď.
Ptá-li se například mladá dívka, zda se vdá, a mezi vyloženými kartami není srdcová sedma, která dotyčnou dívku představuje, ani žádná karta, která by představovala případného nápadníka, ale taková, která zklamané naděje oznamuje, jako například křížová sedma, osma, nebo devítka, nebo piková sedma, osma nebo devítka, bude pro ni nejlepší, když si opatří dvě kočky a mopslíka, jaké mají staré panny.
Čím menší je počet vyložených karet, tím je výsledek jistější.

Výklad z šestnácti karet
Karty řádně zamícháme, a potom osoba, které vykládáme sejme. Sejmutou hromádku vložíme pod ostatní karty. Ještě jednou zamícháme a potom vytvoříme dvě hromádky tak, že jednu kartu položíme vpravo druhou vlevo, až všechny rozdělíme. Karty jsou vždy rubem nahoru. Osoba, které vykládáme si vybere jednu hromádku. Z této hromádky vytvoříme dvě řady po osmi kartách. Horní řada představuje blízkou a spodní řada vzdálenou budoucnost.

Výklad z dvanácti karet
Karty zamícháme a sejmeme jako v předchozím způsobu. Nyní každou sedmou kartu vyjmeme a položíme stranou. Balíček tak třikrát probereme. Takto získaných dvanáct karet znovu promícháme a rozložíme do dvou řad. Horních šest karet se týká přítomnosti, šest karet v druhé řadě budoucnosti.

Výklad z deseti karet
Karty zamícháme a sejmeme jako v první případě. Potom vytvoříme tři hromádky tak, že vždy čtvrtou kartu položíme na první, pátou kartu na druhou a šestou na třetí hromádku. Potom si osoba, které vykládáme vybere jednu hromádku z které vytvoříme řadu.


Výklad z osmi karet
Nejdříve se karty sedmkrát zamíchají, potom bez snímání každou čtvrtou kartu vyjmeme a do řady položíme. Takto dostaneme řadu osmi karet, které potom vyložíme.


Výklad ze sedmi karet
Karty zamícháme třikrát. Potom vytvoříme řadu ze sedmi karet, které si osoba, na jejíž osud se ptáme, náhodně vytáhne. Karty pokládáme v pořadí, jak jsou taženy zleva doprava.
zdroj:darkprincess.blog.cz

Numerologie 2

8. dubna 2009 v 12:40 | Triany |  Numerologie
Čísla jsou v numerologii klíčem k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování. Jsou to jemné energie, kdy každé číslo vibruje v jiné dimenzi, každé je velmi specifické a nelze ho zaměnit s jiným. Mohli bychom je přiřadit k hudební stupnici - od vysokých po hluboké tóny. Podle množství a různosti nám numerologie pomáhá odhalit rozdílné vibrace každého z nás. Jsou to energie, které jsme si vybrali před svým příchodem na tuto planetu a s jejich pomocí máme možnost pochopit, jaké zkoušky a jaké směry jsme si vybrali. Musíme brát v úvahu nejen své vlastní datum narození, ale i dobu, ve které žijeme. Lidé, kteří se narodili s podobným datem v minulém století a měli obdobnou či stejnou mřížku, by se pravděpodobně zachovali v různých situacích odlišným způsobem, protože vibrace tehdejší doby je ovlivňovaly jinak.
Každé číslo má svou vládnoucí planetu: 1 - Slunce, 2 - Měsíc, 3 - Jupiter, 4 - Uran, 5 - Merkur, 6 - Venuše, 7 - Neptun, 8 - Saturn, 9 - Mars, 0 - Pluto. Každá planeta zároveň vládne některému z dvanácti znamení zvěrokruhu. Když propojíme vliv čísla, planety a jejího znamení dostaneme velmi zajímavé výsledky při rozboru. Jednotlivá čísla působí na určité vibrační úrovni, a ať chceme nebo ne, působí i na nás, ať už s naším souhlasem, nebo bez něj.